tlo_aktualnosci
10.11.2015

Pensjonat i Willa

Zbliża się kolejny sezon zimowy. Będzie to już ósma zima dla Pensjonatu Rudy i pierwsza zima dla naszej nowej Willi Rudy.
Willa znajduje się tuż obok Pensjonatu, więc na stoki Czarnej Góry jest tak samo blisko :)

Szukacie na zimę i ferie zimowe noclegów z wyżywieniem to zapraszamy do Pensjonatu Rudy. Codziennie rano w naszej sali kominkowej szykujemy dla Państwa pyszne śniadania w formie szwedzkiego bufetu, a po białym szaleństwie na stokach Czarnej Góry czeka zawsze ciepła, domowa dwudaniowa obiadokolacja. Wieczorami zmarznięte i zmęczone ciało wygrzejecie w jednej z trzech saun do wyboru, dzieci wskoczą do jacuzzzi a Mamusie odpoczną na podgrzewanych leżankach.
Zimową oertę Pensjonatu Rudy znajdą Państwo tutaj: FERIE ZIMOWE  i  PROMOCJA ZIMOWA

W przypadku gdy szukacie tylko noclegów bez wyżywienia zapraszamy do naszej nowej Willi Rudy. W willi dla naszych Gości przyszykowaliśmy ogólnodostępną kuchnię, wyposażoną we wszystkie potrzebne sprzęty do samodzielnego szykowania śniadań, obiadów i kolacji. Tuż przy kuchni dla Gości znajduje się pokój zabaw dla dzieci. Kuchnia i pokój zabaw przedzielone są niską ścianką. W czasie gdy rodzice szykują posiłki, dzieci mogą spokojnie bawić się pod okiem Mamy lub Taty :)
Zimową ofertę Willi Rudy znajdą Państwo tutaj: ZIMA WILLA RUDY

  
DSC 0620 - Kopia 2